043 4136094 info@xpsmartin.sk

Versant 4100

Najmodernejší digitálny produkčný stroj na trhu s maximálnou úrovňou produktivity a automatizácie. Technológia FWA pre plnú automatizáciu nastavení registrácie, prenosu toneru a farebnosti. Ofsetový vzhľad výtlačkov vďaka novému typu matného tonera, plná produktivita na rôzne gramáže vďaka pásovej fixačnej jednotke. Ultra HD rozlíšenie pre neprekonateľnú kvalitu tlače.

ŠPECIFIKÁCIA

Štandardné funkcie: Farebná produkčná tlač. Vrcholná automatizácia s technológiou FWA pre plne automatické nastavenie registrácie a farebnosti. Integrovaná inteligentná vyrovnávacia a kontaktná chladiaca jednotka médií. Knižnica tlačových médií Stock Library Manager.

Voliteľné funkcie: Vysokokapacitné podávanie, stohovanie, dokončovanie, nové dokončovacie jednotky s kapacitou väzby V1 až 30 hárkov (120 strán), tvorba brožúr s trojstranným orezom a úpravou chrbta SquareFold, integrácia do workflow systému Xerox FreeFlow Core.

Rýchlosť tlače: 100 A4 za minútu 

Doporučené priemerné mesačné zaťaženie

250 000 strán za mesiac

Tlačové servery:

  • Xerox EX-P 4100 s technológiou Fiery
  • Xerox EX 4100 s technológiou Fiery

Typ médií: Natierané a nenatierané papiere do 350 g/m², vysoko biele papiere, štítky, vizitky, vysoko lesklé médiá, nálepky na okno, odolné a syntetické papiere, pohľadnice, karty, štrukturované médiá, polyestery. Podpora rôzných materiálov v rámci jednej úlohy bez vplyvu na rýchlosť tlače.

Páči sa vám tento produkt alebo máte otázky?
V prípade záujmu nám zavolajte na číslo 0911 506 119 alebo vyplňte formulár, ktorý vidíte a my sa vám ozveme.