043 4136094 info@xpsmartin.sk

Versant 280

Najmodernejší digitálny produkčný stroj na trhu. Technológia pre produktivitu, automatizáciu a kvalitu tlače. Ofsetový vzhľad výtlačkov vďaka novému typu matného tonera, plná produktivita na rôzne gramáže vďaka pásovej fixačnej jednotke. Ultra HD rozlíšenie pre neprekonateľnú kvalitu tlače. Vo verzii Performance ešte vyššia úroveň produktivity a automatizácie.

ŠPECIFIKÁCIA

2Štandardné funkcie: Farebná produkčná tlač, kopírovanie a skenovanie. Pokročilá automatizácia SIQA pre nastavenie registrácie a farebnosti. Integrovaná inteligentná vyrovnávacia jednotka médií. Verzia Performance so zabudovaným spektrofotometrom pre automatické farebné kalibrácie a profilovanie.

Voliteľné funkcie: Vysokokapacitné podávanie, stohovanie, dokončovanie, nové dokončovacie jednotky s kapacitou väzby V1 až 30 hárkov (120 strán), tvorba brožúr s trojstranným orezom a úpravou chrbta SquareFold, integrácia do workflow systému Xerox FreeFlow Core.

Rýchlosť tlače: štandardne 80 A4 za minútu do 225g/m², verzia Performance 80 A4 za minútu až do 350g/m²

Doporučené priemerné mesačné zaťaženie:

80 000 strán za mesiac

Tlačové servery:

  • Xerox EX 280 s technológiou Fiery
  • Xerox EX-i 280 s technológiou Fiery
  • Xerox FreeFlow™ tlačový server

Typ médií: Natierané a nenatierané papiere do 350 g/m², vysoko biele papiere, štítky, vizitky, vysoko lesklé médiá, nálepky na okno, odolné a syntetické papiere, pohľadnice, karty, štrukturované médiá, polyestery. Podpora rôzných materiálov v rámci jednej úlohy bez vplyvu na rýchlosť tlače.

Páči sa vám tento produkt alebo máte otázky?
V prípade záujmu nám zavolajte na číslo 0911 506 119 alebo vyplňte formulár, ktorý vidíte a my sa vám ozveme.